0,00zł

Do Kasy

Magiczna kostka, Cylindryczna gra logiczna Magic Cube Łamigłówka, Zabawki edukacyjne Obracanie slajdów Puzzle Dekompresja Zabawka logiczna dla dzieci Dzieci Dorośli

Opinie:
(0)
  • Marka: Xzbling
  • Model: B0BD988YKK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:05 CET - więcej
30,79zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Trójwymiarowa kostka piątego rzędu
❋Relaks i uspokojenie: Magiczna kostka może być obracana, aby promować uspokojenie skupienia i relaksacji. Idealny dla relaksu i odstresowania dzieci i dorosłych.
❋Łamigłówki: Magiczna kostka to nie tylko logiczna zabawka, ale także obrotowa, przesuwana łamigłówka, która może złagodzić stres, ćwiczyć mózg i poprawiać pamięć.
❋Gruby i wytrzymały: Puzzle dla maluchów są wykonane z wysokiej jakości materiału ABS, który został pogrubiony i wzmocniony, aby nie zginać się i nie łamać.
❋Łatwy do gry: Jeśli nie możesz przywrócić pierwotnego stanu, możesz wyciągnąć układankę kawałek po kawałku i wcisnąć ją z powrotem do pierwotnej pozycji. A dziecko może bardzo szybko opanować tę zabawkę.
❋Idealny prezent: puzzle 3D z kostkami to idealny prezent dla dzieci do zabawy i ćwiczenia rąk i mózgu. Więcej zabawy i pomóż swoim dzieciom trzymać się z dala od gier wideo.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Trójwymiarowa kostka piątego rzędu
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..