0,00zł

Do Kasy

Bezprzewodowa ładowarka do zegarka Apple Watch, magnetyczne ładowanie, przenośna ładowarka, kompatybilna z Apple Watch Series 7, 6, SE, 5, 4, 3, 2, 1, do 38 mm, 40 mm, 42 mm, 44 mm

Opinie:
(0)
  • Marka: Dzxin
  • Model: B0BF514KMS
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:21 CET - więcej
28,13zł
Uniwersalna kompatybilność - ta ładowarka do zegarków jest zaprojektowana tak, aby idealnie nadaje się do wszystkich serii Watch SE/7/6/5/4/3/2/1, w tym wersja 38 mm, 40 mm, 41 mm, 42 mm, 44 mm, 45 mm.
Magnetyczny kabel do ładowania zegarka - stacja ładująca iWatch automatycznie zakotwiczy Twój zegarek z amortyzacją uderzeń, swobodnie ustawiając kąt bez pozbycia się centrum ładowania. Wystarczy trzymać wtyczkę w pobliżu tylnej strony zegarka, a magnesy zatrzasną się automatycznie.
Szybkie ładowanie - w przeciwieństwie do podobnych produktów dostępnych na rynku, nasz magnetyczny kabel do ładowania zegarka zapewnia stabilne i natychmiastowe połączenie z urządzeniem i zapewnia bardzo szybkie ładowanie bez ryzyka przegrzania.
【Ulepszony materiał i większe bezpieczeństwo】Nasz kabel do szybkiego ładowania zegarka jest wykonany z ulepszonej jakości materiałów. Więcej testów dla dłuższej żywotności, większej trwałości. Nasz przeszedł również najbardziej zaawansowany certyfikat, może zapewnić Twoim urządzeniom inteligentną ochronę przed zwarciem, przeciążeniem, przepięciem i wysoką temperaturą, zapewniając bezpieczniejsze wrażenia podczas ładowania.
【Lekka i praktyczna】Lekka i kompaktowa konstrukcja umożliwia łatwe przenoszenie ładowarki do zegarka. Można go powiesić na torbie, w kieszeniach, idealny do podróży. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..