0,00zł

Do Kasy

Bezprzewodowa ładowarka do zegarka Apple Watch, magnetyczne ładowanie, przenośna ładowarka, kompatybilna z Apple Watch Series 7, 6, SE, 5, 4, 3, 2, 1, do 38 mm, 40 mm, 42 mm, 44 mm

Opinie:
(0)
  • Marka: Dzxin
  • Model: B0BF514KMS
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:21 CET - więcej
28,13zł
Uniwersalna kompatybilność - ta ładowarka do zegarków jest zaprojektowana tak, aby idealnie nadaje się do wszystkich serii Watch SE/7/6/5/4/3/2/1, w tym wersja 38 mm, 40 mm, 41 mm, 42 mm, 44 mm, 45 mm.
Magnetyczny kabel do ładowania zegarka - stacja ładująca iWatch automatycznie zakotwiczy Twój zegarek z amortyzacją uderzeń, swobodnie ustawiając kąt bez pozbycia się centrum ładowania. Wystarczy trzymać wtyczkę w pobliżu tylnej strony zegarka, a magnesy zatrzasną się automatycznie.
Szybkie ładowanie - w przeciwieństwie do podobnych produktów dostępnych na rynku, nasz magnetyczny kabel do ładowania zegarka zapewnia stabilne i natychmiastowe połączenie z urządzeniem i zapewnia bardzo szybkie ładowanie bez ryzyka przegrzania.
【Ulepszony materiał i większe bezpieczeństwo】Nasz kabel do szybkiego ładowania zegarka jest wykonany z ulepszonej jakości materiałów. Więcej testów dla dłuższej żywotności, większej trwałości. Nasz przeszedł również najbardziej zaawansowany certyfikat, może zapewnić Twoim urządzeniom inteligentną ochronę przed zwarciem, przeciążeniem, przepięciem i wysoką temperaturą, zapewniając bezpieczniejsze wrażenia podczas ładowania.
【Lekka i praktyczna】Lekka i kompaktowa konstrukcja umożliwia łatwe przenoszenie ładowarki do zegarka. Można go powiesić na torbie, w kieszeniach, idealny do podróży. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..