0,00zł

Do Kasy

3 Pcs Gra z zabawkami mnożenia - Drewniana tablica mnożenia tęczy z 81 kostkami | Montessori 9x9 razy taca na stół przedszkole zabawki edukacyjne prezent dla dzieci w wieku 3 lat i więcej Tacery

Opinie:
(0)
  • Marka: tacery
  • Model: B0BFLFSXHD
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:07 CET - więcej
251,59zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 3 Pcs Tablica liczbowa Dwóch na sto
δ【Materiał wysokiej ści】 Ta tablica mnożenia Montessori ma doskonałe wykonanie, gładkie powierzchnie bez zadziorów, dzieci mogą bawić się z pewnością. Wykonany jest z naturalnego drewna, które nie ulega łatwo uszkodzeniu i jest trwałe.
δ【Niech dzieci zapamiętają mnożenie】 Może sprawić, że dzieci zapamiętają, nauczą je myśleć i pomogą im łatwo i szybko opanować liczby. Aby łatwo i szybko nauczyć się mnożenia
δ【Poprawa umiejętności praktycznych】 Gry planszowe mnożenia kultywują ich inteligencję, wyobraźnię i umiejętności praktyczne. Pozwala dzieciom bawić się i uczyć, a jednocześnie łatwo rozpoznawać cyfry.
δ【Zabawa z celem】 Tablica mnożenia dla dzieci sprawia, że ćwiczenie mnożenia i liczenia jest ekscytujące na dwa różne sposoby. Dzieci mogą również używać cyfrowych klocków klocków, które można układać w różne kształty lub układać puzzle
δ【Idealna opcja prezentu】 Ta gra z tabliczką mnożenia to doskonały prezent urodzinowy, świąteczny i halloweenowy dla dzieci w wieku powyżej 3 lat, dzieci będą się dobrze bawić. To sprawia, że nauka matematyki jest tak zabawna.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 3 Pcs Tablica liczbowa Dwóch na sto
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..