0,00zł

Do Kasy

5 Pcs Gra z zabawkami mnożenia | 81 kostek klocki gra planszowa do mnożenia | Montessori 9x9 razy taca na stół przedszkole zabawki edukacyjne prezent dla dzieci w wieku 3 lat i więcej Shichangda

Opinie:
(0)
  • Marka: Shichangda
  • Model: B0BFLG26RK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:07 CET - więcej
422,29zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 5 Pcs Tablica liczbowa Dwóch na sto
❄【Wysokiej ści materiał】 Dzieci mogą z pewnością bawić się tą tablicą mnożenia Montessori. Wykonany jest z naturalnego drewna, które nie ulega łatwo uszkodzeniu i jest trwałe. Doskonałe wykonanie, gładkie powierzchnie bez zadziorów.
❄【Zwiększ czułość cyfrową dzieci】 Nasza gra w tablice mnożenia drewna sprawia, że nauka mnożenia jest prosta i szybka. Pomaga uczniom zachować informacje i rozwijać umiejętności krytycznego myślenia
❄【Konwersja ręki do mózgu】 Ta tablica mnożenia pomaga dzieciom rozpoznawać liczby i rozwijać ich inteligencję, wyobraźnię i umiejętności praktyczne. Gra planszowa Mnożenie pozwala dzieciom uczyć się podczas zabawy.
❄【Zabawa edukacyjna】 Tablicę mnożenia dla dzieci można odtwarzać na dwa zabawne sposoby, dzieci mogą również używać cyfrowych klocków klocków, układanych w różne kształty lub układanki. zamieniając praktykę mnożenia i liczenia w radosną grę.
❄【Dobry wybór na prezenty 】Wspaniały prezent urodzinowy, świąteczny lub na Halloween dla dzieci, ta gra z tabliczką mnożenia sprawia, że nauka matematyki jest zabawna. Polubią go ponad 3-letnie dzieci.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 5 Pcs Tablica liczbowa Dwóch na sto
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...