0,00zł

Do Kasy

1/10 Duży Elektryczny Samochód Zdalnie Sterowany - 4x4 Off Road RC Cars Dla Dorosłych I Dzieci - Zasilany Bateryjnie, Hobby Grade, Wodoodporny Metal ESC RC Crawler Car Vehicle

Opinie:
(0)
  • Marka: UJIKHSD
  • Model: B0BFZSD54C
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:08 CET - więcej
5 361,38zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: A
???? W pełni zmodernizowana metalowa zintegrowana przednia i tylna maźnica o konstrukcji osi typu J, czyli między kołem a osią zamontowana jest przekładnia redukcyjna. Oprócz zwiększenia prześwitu pojazdu, może również zmniejszyć obciążenie skrzyni biegów pojazdu i poprawić osiągi pojazdu.

???? Przednia i tylna oś są wyposażone w całkowicie metalowe koła zębate, niezależną osłonę złotego mostka, skrzynkę rozgałęźną i metalową półoś skrzyni biegów o konstrukcji CVD.

???? Zawieszenie przyjmuje regulowany, całkowicie metalowy amortyzator z skręcanymi zębami i czerwoną sprężynę wtrysku paliwa.

???? Przekładnia skrzyni redukcyjnej ze stopu proszkowego o wysokiej wytrzymałości, układ przeniesienia napędu wstecznego, metalowy wał przekładni CVD i wysokiej jakości łożysko pokrywy uszczelniającej mogą lepiej zmniejszyć wydajność transmisji wału i problem zamiatania zębów pod stan obciążenia super rezystancyjnego.

???? Belka z włókna węglowego o grubości 4,5 mm, zarezerwowana dla zmodyfikowanego rozstawu osi, zawieszenia, powłoki samochodu, modyfikacji płyty zderzeniowej i innych konstrukcji otworów.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor A
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..