0,00zł

Do Kasy

Bstepompre Tablica do Pisania dla Dzieci, 8,5-Calowa Tablica do Pisania LCD, łAdny Rysunek KreskóWkowy, PodkłAdka Pod Tablicę Graffiti, Kolorowy Ekran, KróLik

Opinie:
(0)
  • Marka: Bstepompre
  • Model: B0BG1VS5H3
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:08 CET - więcej
94,81zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: róóow
Tablet do pisania LCD o przekątnej ekranu 8,5 cala! Zabawne kreatywne prezenty dla chłopców i dziewczynek. Będą zaskoczeni i szczęśliwi, otrzymają tę uroczą zabawkę urodziny, Wielkanoc, dzień dziecka, Boże Narodzenie i wszystkie inne okazje.
Tablica do pisania LCD będzie lepszą elektroniczną zabawką zastępczą wczesnym etapie. Może być używany tablica graffiti dla dzieci, tablica edukacyjna i do nauki, tablica do notatek, pomoc graficzna, przybory do nauki w i zabawki sensoryczne dla autyzmu. Dzieci mogą z łatwością uwolnić swoją inspirację do graffiti. Zabawa to najlepszy sposób naukę. Każda mała rodzina grafficiarzy powinna mieć taki!
Ciekłokrystaliczna tablica do pisania wykonana jest z tworzywa sztucznego. Odporny upadek i wodoodporny ekran. Dzieci mogą bezpiecznie bawić się deską kreślarską.
Przenośna zabawka podróżna, około 8,5 cala w rozmiarze mini, odpowiednia do uchwycenia przez dzieci. Lekki i mocny. Łatwy do włożenia do torby i noszenia przy sobie. Świetne zabawki podróżne, aby utrzymać dzieci w skupieniu. Możesz pozbyć się nudy nawet podczas dalekobieżnych podróży autobusowych, drogowych, samolotowych, plażowych i plenerowych.
Zastosuj najnowszy ekran LCD i technologię wykrywania. ekranie jest 60% jaśniejszy niż w innych tabletach rynku. Spraw, aby obraz był gładszy, a linie bardziej żywe. Jeśli piszesz z różnymi naciskami, pokaże to inną cienkość. Bardziej komfortowe wrażenia z pisania
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor róóow
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..