0,00zł

Do Kasy

Lefenii 5 szt. straszna maska na Halloween, realistyczna straszna maska zakonnicy z chustą na głowę, rekwizyty na Halloween, kostium na imprezy cosplay, karnawał

Opinie:
(0)
  • Marka: Lefenii
  • Model: B0BG2KP78X
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
295,95zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 5 szt. zakonnica do krwawienia
Lekki i wygodny: Osłona twarzy na Halloween wykonana jest z wysokiej jakości materiału lateksowego. Jest lekki, elastyczny, przyjazny dla środowiska i wygodny w noszeniu.
Oddychająca i widoczna: Noszenie tej osłony na całą twarz nie oznacza, że musisz odciąć dopływy tlenu. Nasze osłony twarzy są zaprojektowane tak, aby były oddychające i widoczne, zapewniając maksymalny komfort przez wiele godzin.
Realistyczny i żywy: Osłona twarzy wygląda bardziej realistycznie i żywa z drobnymi detalami, w tym teksturą skóry, krwawe usta i czarnymi oczami, dodając przerażającej atmosfery na imprezach.
Wszechstronne zastosowanie: Tłumy będą krzyczeć do Ciebie, gdy założysz tę przerażającą maskę na Halloween, cosplay, maskaradę, imprezę tematyczną, karnawał, pokaz sceniczny, cosplay, psikus itp.
Pasuje do większości dorosłych: Zaprojektowany jako jeden rozmiar, który pasuje na głowy większości dorosłych i nastolatków. Maska na Halloween jest odpowiednia dla osób w każdym wieku, takich jak chłopcy, dziewczęta, mężczyźni i kobiety.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 5 szt. zakonnica do krwawienia
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..