0,00zł

Do Kasy

Lefenii 5 szt. straszna maska na Halloween, realistyczna straszna maska zakonnicy z chustą na głowę, rekwizyty na Halloween, kostium na imprezy cosplay, karnawał

Opinie:
(0)
  • Marka: Lefenii
  • Model: B0BG2KP78X
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
295,95zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 5 szt. zakonnica do krwawienia
Lekki i wygodny: Osłona twarzy na Halloween wykonana jest z wysokiej jakości materiału lateksowego. Jest lekki, elastyczny, przyjazny dla środowiska i wygodny w noszeniu.
Oddychająca i widoczna: Noszenie tej osłony na całą twarz nie oznacza, że musisz odciąć dopływy tlenu. Nasze osłony twarzy są zaprojektowane tak, aby były oddychające i widoczne, zapewniając maksymalny komfort przez wiele godzin.
Realistyczny i żywy: Osłona twarzy wygląda bardziej realistycznie i żywa z drobnymi detalami, w tym teksturą skóry, krwawe usta i czarnymi oczami, dodając przerażającej atmosfery na imprezach.
Wszechstronne zastosowanie: Tłumy będą krzyczeć do Ciebie, gdy założysz tę przerażającą maskę na Halloween, cosplay, maskaradę, imprezę tematyczną, karnawał, pokaz sceniczny, cosplay, psikus itp.
Pasuje do większości dorosłych: Zaprojektowany jako jeden rozmiar, który pasuje na głowy większości dorosłych i nastolatków. Maska na Halloween jest odpowiednia dla osób w każdym wieku, takich jak chłopcy, dziewczęta, mężczyźni i kobiety.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 5 szt. zakonnica do krwawienia
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..