0,00zł

Do Kasy

Lefenii 5 szt. straszna maska na Halloween, realistyczna straszna maska zakonnicy z chustą na głowę, rekwizyty na Halloween, kostium na imprezy cosplay, karnawał

Opinie:
(0)
  • Marka: Lefenii
  • Model: B0BG2KP78X
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
295,95zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 5 szt. zakonnica do krwawienia
Lekki i wygodny: Osłona twarzy na Halloween wykonana jest z wysokiej jakości materiału lateksowego. Jest lekki, elastyczny, przyjazny dla środowiska i wygodny w noszeniu.
Oddychająca i widoczna: Noszenie tej osłony na całą twarz nie oznacza, że musisz odciąć dopływy tlenu. Nasze osłony twarzy są zaprojektowane tak, aby były oddychające i widoczne, zapewniając maksymalny komfort przez wiele godzin.
Realistyczny i żywy: Osłona twarzy wygląda bardziej realistycznie i żywa z drobnymi detalami, w tym teksturą skóry, krwawe usta i czarnymi oczami, dodając przerażającej atmosfery na imprezach.
Wszechstronne zastosowanie: Tłumy będą krzyczeć do Ciebie, gdy założysz tę przerażającą maskę na Halloween, cosplay, maskaradę, imprezę tematyczną, karnawał, pokaz sceniczny, cosplay, psikus itp.
Pasuje do większości dorosłych: Zaprojektowany jako jeden rozmiar, który pasuje na głowy większości dorosłych i nastolatków. Maska na Halloween jest odpowiednia dla osób w każdym wieku, takich jak chłopcy, dziewczęta, mężczyźni i kobiety.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 5 szt. zakonnica do krwawienia
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..