0,00zł

Do Kasy

Szkieletowa osłona twarzy,Szkieletowe osłony twarzy z ruchomymi ustami - Horror Lateksowe nakrycia głowy Ghost Face Covers Akcesoria do kostiumów na Halloween Edcb

Opinie:
(0)
  • Marka: EDCB
  • Model: B0BG55G3D3
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
106,69zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Czerwony
➚Creepy Halloween Skeleton Face Cover: Straszna i zabawna osłona twarzy ludzkiego szkieletu, osłony Scream Face nadają się do pokazania swojej odwagi, w tym czapki i osłony twarzy.
➚Realistyczny wygląd: Skeleton Face Cover nadaje się do użycia rekwizyt na Halloween, z realistycznym i przerażającym wyglądem, realistycznym lateksowym hełmem szkieletu.
➚Niezbędne na Halloween: pokrowce na twarz czaszki są idealne na przerażające akcesoria do kostiumów na Halloween na karnawał, imprezy kostiumowe, święta Bożego Narodzenia, Halloween i imprezy sylwestrowe.
➚Solidna lateksowa osłona twarzy: Creepy Face Covers są wygodne i poręczne w noszeniu, wyposażone w wyściełany podbródek z pianką, dzięki czemu podbródek można otwierać i zamykać, wykonany z materiału lateksowego, trwały, elastyczny i oddychający.
➚Doskonała niespodzianka: możesz też podarować ją znajomemu, Ghost Skull Face Cover to spersonalizowany prezent dla ciebie teraz lub na Halloween, doskonały prezent i niespodzianka dla ciebie i dla nich.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Czerwony
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...