0,00zł

Do Kasy

Szkieletowa osłona twarzy,Szkieletowe osłony twarzy z ruchomymi ustami - Horror Lateksowe nakrycia głowy Ghost Face Covers Akcesoria do kostiumów na Halloween Edcb

Opinie:
(0)
  • Marka: EDCB
  • Model: B0BG55G3D3
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
106,69zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Czerwony
➚Creepy Halloween Skeleton Face Cover: Straszna i zabawna osłona twarzy ludzkiego szkieletu, osłony Scream Face nadają się do pokazania swojej odwagi, w tym czapki i osłony twarzy.
➚Realistyczny wygląd: Skeleton Face Cover nadaje się do użycia rekwizyt na Halloween, z realistycznym i przerażającym wyglądem, realistycznym lateksowym hełmem szkieletu.
➚Niezbędne na Halloween: pokrowce na twarz czaszki są idealne na przerażające akcesoria do kostiumów na Halloween na karnawał, imprezy kostiumowe, święta Bożego Narodzenia, Halloween i imprezy sylwestrowe.
➚Solidna lateksowa osłona twarzy: Creepy Face Covers są wygodne i poręczne w noszeniu, wyposażone w wyściełany podbródek z pianką, dzięki czemu podbródek można otwierać i zamykać, wykonany z materiału lateksowego, trwały, elastyczny i oddychający.
➚Doskonała niespodzianka: możesz też podarować ją znajomemu, Ghost Skull Face Cover to spersonalizowany prezent dla ciebie teraz lub na Halloween, doskonały prezent i niespodzianka dla ciebie i dla nich.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Czerwony
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..