0,00zł

Do Kasy

Pokrowce na twarz czaszki | Szkieletowa osłona na twarz na Halloween,Czaszka Lateksowa osłona na twarz Dorosłe lateksowe nakrycia głowy Straszne rekwizyty na Halloweenowe imprezy Cosplay Layiset

Opinie:
(0)
  • Marka: Layiset
  • Model: B0BH8X5WLD
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:21 CET - więcej
105,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Szary
ςScary Halloween Skeleton Face Cover: Scream Face Covers nadaje się do pokazania swojej odwagi, w tym czapki i osłony twarzy, przerażającej i zabawnej osłony twarzy ludzkiego szkieletu.
ςPrawdziwy wygląd: o realistycznym i przerażającym wyglądzie, Skeleton Face Cover to realistyczny szkielet lateksowy, odpowiedni do użycia rekwizyt na Halloween.
ςWspaniale na Halloween: pokrowce na twarz czaszki pasują do karnawałów, imprez kostiumowych, świąt Bożego Narodzenia, Halloween, imprez sylwestrowych, rave'ów, przebierańców i klubów nocnych.
ςSolidna lateksowa osłona twarzy: Creepy Face Covers są wygodne i poręczne w noszeniu, wyposażone w wyściełany podbródek z pianką, dzięki czemu podbródek można otwierać i zamykać, wykonany z materiału lateksowego, trwały, elastyczny i oddychający.
ςWielka niespodzianka: Ghost Skull Face Cover to doskonały prezent i niespodzianka dla Ciebie i dla nich, możesz też podarować ją przyjacielowi, spersonalizowany prezent dla siebie teraz lub na Halloween.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Szary
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..