0,00zł

Do Kasy

Drewniana zabawka wędkarska,Umiejętności motoryki ręcznej i wzZabawki poznawcze | Wielofunkcyjne zwierzęta wędkarskie Edukacyjne zabawki edukacyjne dla dziecka w wieku 1,2,3,4 Hitburu

Opinie:
(0)
  • Marka: Hitburu
  • Model: B0BHWRCPBP
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:42 CET - więcej
20,80zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Zabawki wędkarskie
◉[ Ciekawa zabawka wędkarska ] Drewniana zabawka wędkarska pomaga w ciągłej nauce i rozwoju, ćwiczy koordynację ręka-oko i poprawia koncentrację, pozwalając dzieciom awansować na poziom małych talentów w łowieniu ryb, mając różne sposoby zabawy, z niekończącą się zabawą.
◉[Ładny wygląd] Zapewniając kolorowe ryby i cylinder, magnetyczna drewniana gra wędkarska ma ładny wygląd, pozwalając dziecku dostrzegać kolory i rozpoznawać liczby w grze.
◉[Wysokiej jakości materiał] Magnetyczna zabawka wędkarska to gładki proces polerowania, okrągły i bez zadziorów, nie szkodzi dziecięcym dłoniom, z przyjazną dla środowiska farbą powierzchniową, bez zapachu i trwa przez długi czas, wykonany z wysokiej jakości drewna , który jest odporny na upadki i ścieranie.
◉[Kreatywny sposób na naukę] Wystarczająco łatwa, aby promować pewność siebie, magnetyczna gra wędkarska dla dzieci jest doskonałym narzędziem do nauczania, które rozwija koordynację rąk i oczu dziecka, a także jego umiejętności motoryczne, co jest wystarczająco trudne, aby zapewnić dzieciom rozrywkę.
◉[Praktyczny prezent] Zabawka wędkarska Montessori to fajny pomysł na prezent, może pomóc dzieciom początkowo osiągnąć oświecenie estetyczne i nauczyć się rozpoznawać przedmioty i formy, idealna do podarowania dziecku na urodziny i święta.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Zabawki wędkarskie
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..