0,00zł

Do Kasy

Drewniana zabawka wędkarska,Umiejętności motoryki ręcznej i wzZabawki poznawcze | Wielofunkcyjne zwierzęta wędkarskie Edukacyjne zabawki edukacyjne dla dziecka w wieku 1,2,3,4 Hitburu

Opinie:
(0)
  • Marka: Hitburu
  • Model: B0BHWRCPBP
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:42 CET - więcej
20,80zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Zabawki wędkarskie
◉[ Ciekawa zabawka wędkarska ] Drewniana zabawka wędkarska pomaga w ciągłej nauce i rozwoju, ćwiczy koordynację ręka-oko i poprawia koncentrację, pozwalając dzieciom awansować na poziom małych talentów w łowieniu ryb, mając różne sposoby zabawy, z niekończącą się zabawą.
◉[Ładny wygląd] Zapewniając kolorowe ryby i cylinder, magnetyczna drewniana gra wędkarska ma ładny wygląd, pozwalając dziecku dostrzegać kolory i rozpoznawać liczby w grze.
◉[Wysokiej jakości materiał] Magnetyczna zabawka wędkarska to gładki proces polerowania, okrągły i bez zadziorów, nie szkodzi dziecięcym dłoniom, z przyjazną dla środowiska farbą powierzchniową, bez zapachu i trwa przez długi czas, wykonany z wysokiej jakości drewna , który jest odporny na upadki i ścieranie.
◉[Kreatywny sposób na naukę] Wystarczająco łatwa, aby promować pewność siebie, magnetyczna gra wędkarska dla dzieci jest doskonałym narzędziem do nauczania, które rozwija koordynację rąk i oczu dziecka, a także jego umiejętności motoryczne, co jest wystarczająco trudne, aby zapewnić dzieciom rozrywkę.
◉[Praktyczny prezent] Zabawka wędkarska Montessori to fajny pomysł na prezent, może pomóc dzieciom początkowo osiągnąć oświecenie estetyczne i nauczyć się rozpoznawać przedmioty i formy, idealna do podarowania dziecku na urodziny i święta.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Zabawki wędkarskie
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..