0,00zł

Do Kasy

Drewniana zabawka wędkarska,Nauka umiejętności motorycznych z rybami na wędkę | Wielofunkcyjne zwierzęta wędkarskie Edukacyjne zabawki edukacyjne dla dziecka w wieku 1,2,3,4 Juzinqu

Opinie:
(0)
  • Marka: Juzinqu
  • Model: B0BHXCGGD2
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:10 CET - więcej
49,89zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Zabawki wędkarskie
≹[ Atrakcyjna zabawka wędkarska ] Dzięki różnorodnym sposobom zabawy, z niekończącą się zabawą, drewniana zabawka wędkarska pomaga w ciągłej nauce i rozwoju, ćwiczy zdolność koordynacji ręka-oko i poprawia koncentrację, pozwalając dzieciom awansować na poziom małych talentów w wędkarstwie.
≹[Uroczy wygląd] Magnetyczna drewniana zabawka do gry wędkarskiej pozwala dziecku dostrzec kolory i rozpoznawać liczby w grze, zapewnia kolorowe ryby i cylindry oraz ma ładny wygląd.
≹[Wysokiej jakości materiał] Z przyjazną dla środowiska farbą powierzchniową, bez zapachu i trwającą przez długi czas, magnetyczna zabawka wędkarska wykonana jest z wysokiej jakości drewna, które jest odporne na upadek i ścieranie, gładki proces polerowania, okrągłe i bez zadziorów i nie szkodzi dzieciom.
≹[Innowacyjny sposób na naukę] Magnetyczna gra wędkarska dla dzieci jest wystarczająco łatwa, aby promować pewność siebie, wystarczająco trudna, aby zapewnić dzieciom rozrywkę i jest doskonałym narzędziem do nauczania, które rozwija koordynację rąk i oczu dziecka, a także jego umiejętności motoryczne.
≹[ Fajny prezent ] Idealny do podarowania dziecku na urodziny i święta, zabawka wędkarska Montessori jest fajnym pomysłem na prezent, może pomóc dzieciom początkowo osiągnąć oświecenie estetyczne i nauczyć się rozpoznawać przedmioty i formy.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Zabawki wędkarskie
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..