0,00zł

Do Kasy

Kwiatowa spinka do włosów - Spinka do włosów z trzema kwiatami,Spinka z czterolistną koniczyną i klipsem z kaczego dzioba Małe spinki do włosów w kwiaty Qihuyi

Opinie:
(0)
  • Marka: Qihuyi
  • Model: B0BJDNDH5D
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
21,26zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 1 szt. Szampański fiolet;
∡Świetny do szybkiej stylicji: Trzykwiatowa spinka do włosów z boku to dobry wybór, aby szybko zmienić stylicję, pomoże ci uporać się z niechlujnymi włosami i dodać stylu do zwykłej fryzury, utrwalone włosy uchem, aby stworzyć uroczy efekt.
∡Prosta stylicja: szczególnie odpowiednie dla atrakcyjnych dziewczyn z bocznymi twarmi pokazującymi kobiecość, spinki do włosów dla kobiet są świetne, aby pomóc oswoić włosy i dodać interesowania do zwykłej fryzury, są proste i wygodne w użyciu.
∡Prosty w użyciu: wystarczy przypiąć je jeden po drugim do małego klipsa powyżej, klips do włosów w kwiaty nadaje się do przycinania w dowolnym miejscu, w którym chcesz ozdobić głowę, doskonały do radzenia sobie z grzywką i złamanymi włosami.
∡Świetny prezent: klips z czterolistną koniczyną w kształcie kaczego dzioba jest delikatny i błyszczący, jest popularnym prezentem dla kobiet i dziewcząt oraz wspaniałym prezentem na przyjęcia urodzinowe, Boże Narodzenie, Walentynki, Dzień Matki i Nowy Rok.
∡Szerokie stosowanie: boczna spinka do włosów jest dobra do utrzymywania włosów w czystości i modne, możesz jej używać do pięknego i eleganckiego ubierania się, nadaje się na wiele okazji, takich jak taniec, praca, wesele, impre, szkoła .
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 1 szt. Szampański fiolet;
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..