0,00zł

Do Kasy

HUAN Zestaw oświetlenia LED do modelu klocków konstrukcyjnych Lego 40573, zmodyfikowany zestaw świateł LED, wersja na podczerwień (nie zawiera bloków)

Opinie:
(0)
  • Marka: HUAN
  • Model: B0BJKDKP3T
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:11 CET - więcej
214,11zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wersja na podczerwień
Zestaw oświetleniowy może sprawić, że klocki są bardziej ozdobne, fascynujące i eksponowane dzięki specjalnym elementom oświetleniowym i odpowiednim kolorom oświetlenia. Zestaw oświetlenia jest napędzany dowolnymi trybami niskiego napięcia 3-5 V i nadaje się do lego 40573.
Cały zestaw jest ozdobiony kolorowymi paskami świetlnymi, które podkreślają świąteczną atmosferę. Światła służą również do oświetlania drzew. Zmieniające kolor paski świetlne symulują prawdziwą choinkę. Jeden zestaw oświetlenia jest kompatybilny z dwoma stanami modeli.
Światło jest sterowane za pomocą indukcji podczerwieni. Prosty i wygodny montaż bez uszkodzeń wyglądu modelki, a drut świetlny idealnie ukryty w modelu. Oświetlenie składa się warstwowo i można je zdjąć po montażu, bez wpływu na widoczność. Poczuj radość z drugiej modyfikacji modelu DIY dzięki montażu krok po kroku w instrukcji elektronicznej (zapytanie po zakupie). Zestaw oświetlenia umożliwia swobodne okablowanie i wywołuje wciągającą zabawę.
Zestaw oświetleniowy wykonany jest z najwyższej jakości materiału ABS, z miękką jasnością, odpornymi na korozję przewodami świetlnymi, wykwintnym wykonaniem i ekstrawaganckim przewodnikiem elektrycznym dla bezpieczeństwa i niezawodności. Bez odblasków i rozproszonego światła!
Zasilany komorą na baterie dla bezpieczeństwa i wygody. Zestaw oświetlenia sprawia, że model jest uroczy, olśniewający w nocy i bardziej ozdobny. Stwórz pełną zabawę w swojej wyobraźni i stwórz własne fajne klocki. Dla dzieci w wieku od 6 lat.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wersja na podczerwień
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...