0,00zł

Do Kasy

HUAN Zestaw oświetlenia LED do modelu klocków konstrukcyjnych Lego 40573, zmodyfikowany zestaw świateł LED, wersja na podczerwień (nie zawiera bloków)

Opinie:
(0)
  • Marka: HUAN
  • Model: B0BJKDKP3T
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:11 CET - więcej
214,11zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Wersja na podczerwień
Zestaw oświetleniowy może sprawić, że klocki są bardziej ozdobne, fascynujące i eksponowane dzięki specjalnym elementom oświetleniowym i odpowiednim kolorom oświetlenia. Zestaw oświetlenia jest napędzany dowolnymi trybami niskiego napięcia 3-5 V i nadaje się do lego 40573.
Cały zestaw jest ozdobiony kolorowymi paskami świetlnymi, które podkreślają świąteczną atmosferę. Światła służą również do oświetlania drzew. Zmieniające kolor paski świetlne symulują prawdziwą choinkę. Jeden zestaw oświetlenia jest kompatybilny z dwoma stanami modeli.
Światło jest sterowane za pomocą indukcji podczerwieni. Prosty i wygodny montaż bez uszkodzeń wyglądu modelki, a drut świetlny idealnie ukryty w modelu. Oświetlenie składa się warstwowo i można je zdjąć po montażu, bez wpływu na widoczność. Poczuj radość z drugiej modyfikacji modelu DIY dzięki montażu krok po kroku w instrukcji elektronicznej (zapytanie po zakupie). Zestaw oświetlenia umożliwia swobodne okablowanie i wywołuje wciągającą zabawę.
Zestaw oświetleniowy wykonany jest z najwyższej jakości materiału ABS, z miękką jasnością, odpornymi na korozję przewodami świetlnymi, wykwintnym wykonaniem i ekstrawaganckim przewodnikiem elektrycznym dla bezpieczeństwa i niezawodności. Bez odblasków i rozproszonego światła!
Zasilany komorą na baterie dla bezpieczeństwa i wygody. Zestaw oświetlenia sprawia, że model jest uroczy, olśniewający w nocy i bardziej ozdobny. Stwórz pełną zabawę w swojej wyobraźni i stwórz własne fajne klocki. Dla dzieci w wieku od 6 lat.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Wersja na podczerwień
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..