0,00zł

Do Kasy

Sakamura Lucky Four Leaf Clover Naszyjniki, cyrkonie, serce, koniczyna, naszyjnik z łańcuszkami, błyszcząca biżuteria, naszyjniki z koniczyną dla kobiet, dziewcząt, mamy

Opinie:
(0)
  • Marka: Sakamura
  • Model: B0BJVT418G
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
36,95zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Srebrny
Przyjazny dla użytkownika design: Spełniający pasujące potrzeby różnych ubrań, naszyjnik z biżuterią koniczyną można łatwo rozłożyć, aby stworzyć 4 serca, dopasowując strój do uzupełnienia dodatkowych akcesoriów odzieżowych.
Najlepszy wybór do dekoracji ] Symbolizuje szczęście, wiarę, nadzieję i miłość, damski naszyjnik z koniczyną ma na sobie, sprawia, że jesteś bardzo piękna i elegancka, świetnie nadaje się do dopasowania różnych strojów.
Doskonałe materiały: Naszyjnik Lucky Four Leaf Clover jest bardzo przyjazny dla skóry, trwały, trwały i mocny, wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewnia komfort noszenia.
Szeroki zakres zastosowań: Naszyjnik z kryształową koniczyną ma szeroki zakres zastosowań, urzekającą obecność, która wyróżnia Cię z tłumu, na imprezy, przyjęcia świąteczne, tańce i koncerty.
Specjalny prezent: łańcuszek do naszyjnika z koniczyną daje im ogromną niespodziankę, demonstrując Twoją głęboką troskę i miłość do nich, prezent świąteczny, Nowy Rok lub świąteczny dla przyjaciół, rodziny lub współpracowników.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Srebrny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..