0,00zł

Do Kasy

Zabawka kasa fiskalna | Udawaj Zagraj w Kalkulator Zabawka dla dzieci,Stem Zabawka z g?o?nikiem mikrofonu i Play Money dla dzieci Sklep spo?ywczy Supermarket Playset Eayoly

Opinie:
(0)
  • Marka: Eayoly
  • Model: B0BKX21QHW
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:12 CET - więcej
131,41zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Dziewczęca elektryczna kasa fiskalna LCD
℘【Bezpieczny materiał】Wykonany z materiałów PP i dużych rozmiarów, w rezultacie trwała kasa dla dzieci jest niezawodna, nieszkodliwa, wytrzymała i przyjazna dzieciom.
℘【Zarówno światło, jak i dźwięk】 Skaner i skala kasy fiskalnej mają zarówno konstrukcję świetlną, jak i dźwiękową. Gdy Twoje dziecko włoży klucz i naciśnie przycisk otwierania, szuflada otworzy się automatycznie.
℘【Zabawka edukacyjna】 Kasa na zabawki to dźwiękowa zabawka edukacyjna, która może kultywować kreatywność i wyobraźnię dzieci oraz poprawiać ich zdolność koordynacji ręka-oko.
℘【Udawaj, że grasz】 zabawna zabawka do robienia zakupów, zabawna kasa Play jest wyposażona w własną zabawkę do dekoracji pieniędzy, jest jak prawdziwa zabawka w supermarkecie.
℘【Idealny prezent】 Kasa dla dzieci to przyjazna dla dzieci zabawka do odgrywania ról. Często jest używany idealny prezent na urodziny dziecka, nagrodę lub święto.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Dziewczęca elektryczna kasa fiskalna LCD
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..