0,00zł

Do Kasy

Zabawka kasa fiskalna | Udawaj Zagraj w Kalkulator Zabawka dla dzieci,Stem Zabawka z g?o?nikiem mikrofonu i Play Money dla dzieci Sklep spo?ywczy Supermarket Playset Eayoly

Opinie:
(0)
  • Marka: Eayoly
  • Model: B0BKX21QHW
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:12 CET - więcej
131,41zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Dziewczęca elektryczna kasa fiskalna LCD
℘【Bezpieczny materiał】Wykonany z materiałów PP i dużych rozmiarów, w rezultacie trwała kasa dla dzieci jest niezawodna, nieszkodliwa, wytrzymała i przyjazna dzieciom.
℘【Zarówno światło, jak i dźwięk】 Skaner i skala kasy fiskalnej mają zarówno konstrukcję świetlną, jak i dźwiękową. Gdy Twoje dziecko włoży klucz i naciśnie przycisk otwierania, szuflada otworzy się automatycznie.
℘【Zabawka edukacyjna】 Kasa na zabawki to dźwiękowa zabawka edukacyjna, która może kultywować kreatywność i wyobraźnię dzieci oraz poprawiać ich zdolność koordynacji ręka-oko.
℘【Udawaj, że grasz】 zabawna zabawka do robienia zakupów, zabawna kasa Play jest wyposażona w własną zabawkę do dekoracji pieniędzy, jest jak prawdziwa zabawka w supermarkecie.
℘【Idealny prezent】 Kasa dla dzieci to przyjazna dla dzieci zabawka do odgrywania ról. Często jest używany idealny prezent na urodziny dziecka, nagrodę lub święto.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Dziewczęca elektryczna kasa fiskalna LCD
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..