0,00zł

Do Kasy

Klips do włosów z trzech kwiatów | Spinka do włosów z trzema kwiatami - Spinka z czterolistną koniczyną i klipsem z kaczego dzioba Małe spinki do włosów w kwiaty Tacery

Opinie:
(0)
  • Marka: tacery
  • Model: B0BL2D9CPK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:30 CET - więcej
16,81zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 1 szt. Szampański fiolet;
✈Nadaje się do szybkiej stylicji: Trzy klipsy do włosów po bokach kwiatu przymocowane uchem, aby stworzyć uroczy efekt, mogą pomóc w rządniu niechlujnymi włosami i dodać stylu do zwykłej fryzury, dobry wybór, aby szybko zmienić stylicję.
✈Stylicja bez wysiłku: Klipsy do włosów dla kobiet są świetne, aby pomóc ujarzmić włosy i dodać interesowania do zwykłej fryzury, są proste i wygodne w użyciu, a szczególnie nadają się dla atrakcyjnych dziewczyn, których boki pokazują kobiecość.
✈Łatwy w użyciu: Klips do włosów w kwiaty doskonale nadaje się do radzenia sobie z grzywką i złamanymi włosami, wystarczy przypiąć je pojedynczo do małego klipsa powyżej, który można przypiąć w dowolnym miejscu, w którym chcesz ozdobić głowę.
✈Wspaniały prezent: klips z czterolistną koniczyną z kaczy dziób to wspaniały prezent dla kobiet i dziewcząt na przyjęcia urodzinowe, Boże Narodzenie, Walentynki, Dzień Matki i Nowy Rok.
✈Szerokie stosowanie: możesz go używać do pięknego i eleganckiego ubierania się, boczna spinka do włosów nadaje się na wiele okazji, takich jak taniec, praca, ślub, impre, szkoła . i jest dobra do utrzymania włosów w czystości i modne.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 1 szt. Szampański fiolet;
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..