0,00zł

Do Kasy

Klips do włosów z trzech kwiatów | Spinka do włosów z trzema kwiatami - Spinka z czterolistną koniczyną i klipsem z kaczego dzioba Małe spinki do włosów w kwiaty Tacery

Opinie:
(0)
  • Marka: tacery
  • Model: B0BL2D9CPK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:30 CET - więcej
16,81zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 1 szt. Szampański fiolet;
✈Nadaje się do szybkiej stylicji: Trzy klipsy do włosów po bokach kwiatu przymocowane uchem, aby stworzyć uroczy efekt, mogą pomóc w rządniu niechlujnymi włosami i dodać stylu do zwykłej fryzury, dobry wybór, aby szybko zmienić stylicję.
✈Stylicja bez wysiłku: Klipsy do włosów dla kobiet są świetne, aby pomóc ujarzmić włosy i dodać interesowania do zwykłej fryzury, są proste i wygodne w użyciu, a szczególnie nadają się dla atrakcyjnych dziewczyn, których boki pokazują kobiecość.
✈Łatwy w użyciu: Klips do włosów w kwiaty doskonale nadaje się do radzenia sobie z grzywką i złamanymi włosami, wystarczy przypiąć je pojedynczo do małego klipsa powyżej, który można przypiąć w dowolnym miejscu, w którym chcesz ozdobić głowę.
✈Wspaniały prezent: klips z czterolistną koniczyną z kaczy dziób to wspaniały prezent dla kobiet i dziewcząt na przyjęcia urodzinowe, Boże Narodzenie, Walentynki, Dzień Matki i Nowy Rok.
✈Szerokie stosowanie: możesz go używać do pięknego i eleganckiego ubierania się, boczna spinka do włosów nadaje się na wiele okazji, takich jak taniec, praca, ślub, impre, szkoła . i jest dobra do utrzymania włosów w czystości i modne.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 1 szt. Szampański fiolet;
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...