0,00zł

Do Kasy

Iniektor WiFi HID, Iniektor WiFi HID Zdalne Wykonywanie Interaktywnych poleceń i Skryptów Przenośna Gumowa Kaczuszka USB Przenośna Gumowa Kaczuszka USB

Opinie:
(0)
  • Marka: Zerodis
  • Model: B0BL2M4PJQ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:16 CET - więcej
185,10zł
Łatwy w użyciu: Plug and play, nie trzeba instalować żadnego oprogramowania, wystarczy podłączyć wtryskiwacz WiFi HID do portu USB komputera lub innego urządzenia.
Szybka transmisja danych: ten bezprzewodowy wtryskiwacz HID ze złączem USB może realizować szybką transmisję danych.
Przenośny: USB Rubberducky jest kompaktowy i przenośny, łatwy do przenoszenia. Możesz użyć otworu na smycz, aby ułatwić przechowywanie i przenoszenie.
Komponenty premium: Zintegrowany transceiver 802.11 bg n WiFi 2,4 GHz, do 150 Mb/s. Zintegrowany czujnik temperatury, od -20 ℃ do 110 ℃. Akcelerator sprzętowy do kryptografii.
Zdalne wykonywanie: Wtryskiwacz WiFi HID umożliwia wysyłanie naciśnięć klawiszy do maszyny docelowej za pośrednictwem WiFi, umożliwiając zdalne wykonywanie interaktywnych poleceń i skryptów na urządzeniu docelowym.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..