0,00zł

Do Kasy

2 Pcs Zabawki kosmetyczne dla dzieci - Zmywalne zabawki do makijażu z toaletką | Kosmetyki dla dzieci Zabawa dla dzieci Kosmetyki dla dziewczynek Zabawka dla małych dziewczynek Prezent Joberio

Opinie:
(0)
  • Marka: Joberio
  • Model: B0BL2NMZRD
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:44 CET - więcej
180,92zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 2 Pcs Biała torba
ℑZaspokój ciekawość i naucz się makijażu: Ta torba na zabawki do makijażu może zaspokoić ciekawość dziewczyny i nauczyć się makijażu. Kiedy twoja mała dziewczynka otrzyma nasz zestaw do makijażu, może z radością się nim bawić.
ℑDoskonała tekstura: zabawki kosmetyczne dla dzieci są wykonane z materiału rozpuszczalnego w wodzie. Jest nieszkodliwy i nie zaszkodzi twojej córce.
ℑĆwicz zdolność operacyjną: te zabawki do makijażu dla dziewczynek mogą ćwiczyć umiejętności praktyczne twojej córki i motywować jej estetykę mody od najmłodszych lat i ubierać się, jak chce.
ℑProsty w noszeniu: zestaw do makijażu księżniczki jest specjalnie zaprojektowany dla Twojego dziecka, które może zorganizować wszystkie udawane zestawy narzędzi i umieścić je w dowolnym miejscu.
ℑWłaściwe prezenty: Nasz zestaw kosmetyków dla dziewczynek jest odpowiedni dla młodych entuzjastów piękna i miłośników makijażu prezenty urodzinowe i świąteczne na przyjęcia i zabawy rodzic-dziecko.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 2 Pcs Biała torba
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..