0,00zł

Do Kasy

2 Pcs Zabawki kosmetyczne dla dzieci - Zmywalne zabawki do makijażu z toaletką | Kosmetyki dla dzieci Zabawa dla dzieci Kosmetyki dla dziewczynek Zabawka dla małych dziewczynek Prezent Joberio

Opinie:
(0)
  • Marka: Joberio
  • Model: B0BL2NMZRD
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:44 CET - więcej
180,92zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 2 Pcs Biała torba
ℑZaspokój ciekawość i naucz się makijażu: Ta torba na zabawki do makijażu może zaspokoić ciekawość dziewczyny i nauczyć się makijażu. Kiedy twoja mała dziewczynka otrzyma nasz zestaw do makijażu, może z radością się nim bawić.
ℑDoskonała tekstura: zabawki kosmetyczne dla dzieci są wykonane z materiału rozpuszczalnego w wodzie. Jest nieszkodliwy i nie zaszkodzi twojej córce.
ℑĆwicz zdolność operacyjną: te zabawki do makijażu dla dziewczynek mogą ćwiczyć umiejętności praktyczne twojej córki i motywować jej estetykę mody od najmłodszych lat i ubierać się, jak chce.
ℑProsty w noszeniu: zestaw do makijażu księżniczki jest specjalnie zaprojektowany dla Twojego dziecka, które może zorganizować wszystkie udawane zestawy narzędzi i umieścić je w dowolnym miejscu.
ℑWłaściwe prezenty: Nasz zestaw kosmetyków dla dziewczynek jest odpowiedni dla młodych entuzjastów piękna i miłośników makijażu prezenty urodzinowe i świąteczne na przyjęcia i zabawy rodzic-dziecko.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 2 Pcs Biała torba
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...