0,00zł

Do Kasy

2 Pcs Zabawki kosmetyczne dla dzieci | Zmywalny zestaw kosmetyczny Princess z toaletką | Kosmetyki dla dzieci Zabawa dla dzieci Kosmetyki dla dziewczynek Zabawka dla małych dziewczynek Prezent Douce

Opinie:
(0)
  • Marka: Douce
  • Model: B0BL2P9C9Z
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:44 CET - więcej
180,87zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 2 Pcs Biała torba
¢Poznaj ciekawość i naucz się makijażu: Nasza kosmetyczka do makijażu może zaspokoić ciekawość dziewczyny i nauczyć się makijażu. Kiedy twoja mała dziewczynka otrzyma naszą kosmetyczkę, może z radością symulować makijaż.
¢Materiał rozpuszczalny w wodzie: nasze zabawki kosmetyczne dla dzieci są wykonane z materiałów rozpuszczalnych w wodzie, które można myć wodą z mydłem. Łatwo się z nimi uporać.
¢Zwiększ umiejętności praktyczne i wyobraźnię: Każda mała dziewczynka może chcieć mieć własny zestaw do makijażu, jak . Zabawki do makijażu dla dziewczynek doskonale nadają się do rozwijania umiejętności praktycznych i wyobraźni.
¢Łatwy do zabrania: Nasz zestaw do makijażu księżniczki ma dużą pojemność, aby pomóc dzieciom nauczyć się zbierać jej porozrzucane zabawki do makijażu. A dziewczyny mogą je nosić wszędzie.
¢Najlepsze prezenty: nasz zestaw kosmetyków dla dziewczynek to idealny prezent dla twojej księżniczki na udawanie, zabawę w domu, przyjęcia księżniczek, randki, zabawy dla początkujących, nowicjuszy lub przyjęcia urodzinowe.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 2 Pcs Biała torba
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...