0,00zł

Do Kasy

2 Pcs Zabawki kosmetyczne dla dzieci | Zmywalny zestaw kosmetyczny Princess z toaletką | Kosmetyki dla dzieci Zabawa dla dzieci Kosmetyki dla dziewczynek Zabawka dla małych dziewczynek Prezent Douce

Opinie:
(0)
  • Marka: Douce
  • Model: B0BL2P9C9Z
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:44 CET - więcej
180,87zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 2 Pcs Biała torba
¢Poznaj ciekawość i naucz się makijażu: Nasza kosmetyczka do makijażu może zaspokoić ciekawość dziewczyny i nauczyć się makijażu. Kiedy twoja mała dziewczynka otrzyma naszą kosmetyczkę, może z radością symulować makijaż.
¢Materiał rozpuszczalny w wodzie: nasze zabawki kosmetyczne dla dzieci są wykonane z materiałów rozpuszczalnych w wodzie, które można myć wodą z mydłem. Łatwo się z nimi uporać.
¢Zwiększ umiejętności praktyczne i wyobraźnię: Każda mała dziewczynka może chcieć mieć własny zestaw do makijażu, jak . Zabawki do makijażu dla dziewczynek doskonale nadają się do rozwijania umiejętności praktycznych i wyobraźni.
¢Łatwy do zabrania: Nasz zestaw do makijażu księżniczki ma dużą pojemność, aby pomóc dzieciom nauczyć się zbierać jej porozrzucane zabawki do makijażu. A dziewczyny mogą je nosić wszędzie.
¢Najlepsze prezenty: nasz zestaw kosmetyków dla dziewczynek to idealny prezent dla twojej księżniczki na udawanie, zabawę w domu, przyjęcia księżniczek, randki, zabawy dla początkujących, nowicjuszy lub przyjęcia urodzinowe.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 2 Pcs Biała torba
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..